BRITNEY OÜ

Britney OÜ põhitegevusalaks on toitlustamine. Tegemist on perefirmaga. Omame Põlva linnas nelja toitlustuskohta, kus praeguseks saab tööd juba ligemale 30 töölist. Lisaks tegeleme ka cateringiga.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Britney OÜ alustas tegevust 2004. aastal, mil avati rahva poolt hästi vastu võetud Pargi Baar.

Tänaseks on avatud neli erinevat toitlustusasutust.


KOHVIK AAL

Aal on hubase interjööriga kohvik looduslikult kaunis kohas, otse järve ääres. Suviti on avatud klubi välisosa, millelt avaneb kaunis panoraam Põlva paisjärvele. Hoone esimesel korrusel asub kohvik ja ülemisel kaks suuremat saali peiede, pulmade ning teiste ürituste tarvis. Igal tööpäeval on menüüs päevapakkumine, mis soovi korral toimetatakse kliendile koju või kontorisse. Kohvik Aal pakub ka catering teenust, mille käigus kaetakse laud kliendi välja valitud peokohta.


HULL LEHM

Pubi Hull Lehm avas oma uksed 2011. aasta detsembris ja on end sisse seadnud Põlva Edu keskuse ruumidesse. Lisaks praadide- ja burgeritele on menüüs ka erinevad wrapid ja pizzad. Pubi Hull Lehm pakub võimalust einestada mõnusa atmosfääriga siseruumis, suviti on avatud väliala. Igal tööpäeval on menüüs päevapakkumine, mille klient saab soovi korral kaasa osta.


JÄÄGRI PUBI

2014. aasta maikuus avatud Jäägri Pubi on oma mitmekülgse menüüga meelispaik nii vähem kui ka rohkem nõudlikumale kliendile. Pubi teisel korrusel on avar peosaal erinevate ürituste läbiviimiseks. Väiksema seltskonnaga pidude pidamiseks pakub pubi kuni 15-kohaga sakstekambrit. Suviti on avatud pubi välisosa.


PARGI BAAR

Pargi baar on toitlustusasutus Põlva kesklinnas, mis lisaks klassikalistele kiirtoitudele pakub ka erinevaid koduseid toite. Välikohvik on avatud aastaringselt, kuid eriti populaarne on koht suvel, kui toitu saab nautida värskes õhus linnapilti jälgides. Igal tööpäeval on menüüs päevapakkumine, mille klient saab soovi korral kaasa osta.