BE GROUP AS

BE Group Eesti on BE Group`i tütarfirma, mis on Skandinaaviamaades juhtiv terast, roostevaba terast ja alumiiniumi turustav ning erinevaid teenuseid pakkuv äriühing, mille tegevus laieneb Kesk- ja Ida-Euroopasse.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

BE Group Eesti on BE Group’i tütarfirma, mis on Skandinaaviamaades juhtiv terast, roostevaba terast ja alumiiniumi turustav ning erinevaid teenuseid pakkuv äriühing, mille tegevus laieneb Kesk- ja Ida-Euroopasse. Sõltumatu firmana pakume tööstusettevõtetele  terase, roostevaba terase ning alumiiniumtoodete eeltöötlust ja turustamist. Meie peamised kliendid on ehitus- ja masinaehitusfirmad.

Kliendi aega, kulusid ja kapitali säästes tugevdame nende konkurentsivõimet. Sellisel viisil investeerime me nii oma kui ka kliendi tulevikku.

Kvaliteedipoliitika

BE Group’i ambitsioon on olla usaldusväärne ja pikaajaline äripartner oma klientidele. Meie töötajad annavad endast parima pakkudes kvaliteetseid tooteid ning teenuseid, mis tagavad meie klientide usalduse.

  • BE Group on usaldusväärne ja kindel äripartner. Meie pakutud lahendused ja teenused vastavad kliendi vajadustele ja nõudmistele. Algusest peale õigesti tegutsedes rahuldame oma klientide vajadused ja täidame nende nõuded. Sel moel garanteerime me “õige kvaliteedi”.
  • Selleks, et vastata kliendi nõudmistele ja ootustele, informeeritakse meie personali pidevalt uueneva teabega ning osaletakse koolitustel.
  • Töökvaliteedi tagab personali koostöö. “Õige kvaliteedi” tagamiseks annab iga töötaja oma panuse tööprotsessi.
  • Kvaliteedi garanteerimise programm allub pidevale analüüsile ja kontrollile. See kõik võimaldab meil järjepidevalt tõsta “õige kvaliteedi” kontseptsiooni.

Meie väärtused

BE Group lähtub oma igapäevases tegevuses viiest põhitõest, mis on meie suhtlemise aluseks üksteisega, klientidega ja varustajatega.

  • Klientide mõistmine. Me mõistame kliente ja panustame ühisele edule
  • Kasumlikkus. Me oleme effektiivsed luues kasumit meie klientidele
  • Tegevus. Me katsetame uusi ja loovaid lahendusi
  • Vastutustundlikkus. Me oleme vastutustundlikud ja täidame oma lubadusi
  • Avatus. Me oleme avatud ja otsekohesed