Barona Eesti OÜ

Barona pakub personaliteenuseid kõikjal üle Eesti. Meie personaliteenused hõlmavad otsevärbamist ning tööjõu renti IT, logistika, ehituse, tööstuse ja büroohalduse valdkonnas.
0 hinnangut

Me oleme tulevikku suunatud teerajajad, eksperdid ja probleemide lahendajad. Loome ja arendame tuleviku personalilahendusi, mis aitavad inimeste karjääril areneda ja ettevõtetel kasvada.

Oleme osa rahvusvahelisest kontsernist Barona Group Oy. Lisaks Eestile ja Soomele, kus asub meie peakontor, tegutseme Rootsis, Norras, Hispaanias, Poolas ja Venemaal.

Lahendame väljakutseid, leida õige, just Teile sobiv töötaja ja kasutame protsessides innovatiivseid ja loomingulisi meetodeid. Oma klientidele pakume innovatiivseid visioone ja julgelt tulevikku suunatud partnerlust. Barona töötajatele pakume põnevaid võimalusi kõikidel tööelu etappidel arendada oma oskusi ja teha karjääri.


Barona Eesti OÜ on tegutsenud alates 2002. aastast ja keskendub eestis tööjõurentimisele, värbamistele ja muudele personaliteenustele: IT, tootmise, tehnika, inseneride, kontori, juhtimise, logistika ja ehituse valdkondades.

Pakutavat ametikohta