BALBIINO AS

Balbiino on Eestis suurima turuosaga Eesti jäätisetootja, kelle koduturg on Eesti ja kelle kvaliteetsed, naturaalsed ja maitsvad jäätised püsivad konkurentsis Põhjamaades ja ka mujal Euroopas.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Missioon

Valmistada Eesti parimat koorejäätist.
Olla Euroopas tunnustatud jäätisetootja ja külmavaldkonna ekspert, kelle professionaalsus ja efektiivsus tagavad ettevõtte jätkusuutlikkuse ja konkurentsivõime.
Olla vastutustundlik Eesti toiduainetööstuse ettevõte, kes eelistab kodumaist toorainet, annab tööd Eesti inimestele ja kelle jäätised on tarbijate tervisele mõeldes võimalikult naturaalsed ja lisaainete vabad.

Visioon

Balbiino on Eestis suurima turuosaga Eesti jäätisetootja, kelle koduturg on Eesti ja kelle kvaliteetsed, naturaalsed ja maitsvad jäätised püsivad konkurentsis Põhjamaades ja ka mujal Euroopas. Balbiino on külmavaldkonna tunnustatud ekspert ning on külmutatud kauba logistikaäris Eestis juhtival positsioonil.

Põhiväärtused

 • Naturaalsus ja puhtus: toodame naturaalsest toorainest jäätist ega lisa sinna kunstlikke värvi- ja lõhnaaineid. Meie külmutatud köögiviljades ja marjades ei ole säilitusaineid. Toidu puhtus on meile oluline.
 • Kvaliteet: meie toodang, käitlemisprotsessid ja teenused on kvaliteetsed ja vastavad toiduainetööstusele seatud kõrgetele nõudmistele. Balbiinole on omistatud rahvusvaheline BRC (British Retail Consortium) toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise sertifikaat, mis kuulub talle ainsana Baltikumis jäätisetootjaist. BRC sertifikaat hõlmab Balbiino jäätise ja toidujää tootmist ning jahutatud ja külmutatud toodete hulgikaubandust ja ladustamist. Sertifikaadi olemasolu kindlustab nii müüjale kui ka tarbijale ostetud kauba stabiilse kvaliteedi.
 • Professionaalsus: oleme oma töös asjatundlikud, tulemustele orienteeritud ja partnerluses koostöövalmid, peame kinni kokkulepetest ja tähtaegadest. Oleme ajakohased ja innovaatilised ning valmis turu nõuetele vastavalt muutuma.
 • Väärtustame meeskonnatööd ja üheskoos tulemuste saavutamist.
 • Efektiivsus: oleme oma tööprotsessides ja tooteportfelli koostamises orienteeritud kasumlikkusele ja jätkusuutlikkusele.
 • Vastutustundlikkus: oleme vastutustundlik Eesti toiduainetööstuse ettevõte, kes eelistab kodumaist toorainet, annab tööd Eesti inimestele ja meie jäätised on tarbijate tervisele mõeldes võimalikult naturaalsed ja lisaainete vabad.
 • Tarbija rahulolu: pakume seda, mida tarbijad süüa sooviksid. Enne tootma hakkamist testime uusi maitseid ja pakendeid, sest teame, et toote pakend, välimus, lõhn ja maitse on kõik tarbija jaoks olulised rahulolu komponendid. Balbiino koorejäätised tunneb ära koorekannu märgist. Pöörame tähelepanu tarbimismugavusele ja kanname hoolt selle eest, et toodete info pakenditel oleks selge ja abistav. Mõistame, et tarbija rahuolu sõltub toote kättesaadavusest jaemüügis, seetõttu kanname hoolt, et meie tooted oleksid kaubanduskettides ja kauplustes hästi esindatud. Arendame külmutatud toodete portfelli, sest teame, et naturaalsus, valmistamise lihtsus ja kiirus on tarbijale abiks koduse tervisliku toidulaua katmisel.

Balbiino meeskonna eesmärgiks on olla hea koostööpartner olles professionaalne, töös asjatundlik, tulemustele orienteeritud ning pidades kinni kokkulepetest ja tähtaegadest.

Omalt poolt pakume:

 • kaasaegseid töötingimusi
 • sõbralikke ja toetavaid töökaaslaseid
 • tööandja transporti kjusõiduks vahetusaja lõppedes
 • pärast katseaega ka soodustingimustel sportimisvõimalusi
 • põhipalka + tulemuspalka, mida saad vmõjutada oma kiiruse ja täpsusega

tööpakkumist

BALBIINO AS

Sügavkülmlao komplekteerija

kokkuleppel
Tähtaeg: 20/04/2018
kokkuleppel

SALVESTA
BALBIINO AS

Kauba väljastaja

€ 900 - € 1.000
Tähtaeg: 09/05/2018