Atria Eesti AS

Atria Eesti on üks suurematest Eesti toiduainekontsernidest, mis hõlmab täielikku tootmisahelat alates oma seakasvatusest, lõpetades valmistoodete müügiga.

0

0%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
0%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

Hea toit – parem tuju.

Atria Eesti on üks suurematest Eesti toiduainekontsernidest, mis hõlmab täielikku tootmisahelat alates oma seakasvatusest, lõpetades valmistoodete müügiga.

Atria Eesti on suuruselt teine seakasvataja Eestis, meile kuulub kokku neli sea­farmi: Viljandimaal Savikotis, Tartumaal Teedlas, Jõgevamaal Palamusel ja Põlvamaal Savernas. Just see võimaldab Atria Eestil oma lihatoodetes kasutada valdavalt oma farmides kasvatatud kodumaist sealiha.

Atria Eesti pakub oma kolme kaubamärgi, Maks & Mooritsa, Wõro ja VK all kokku ligi 300 erinevat toodet. Atria Eesti soovib olla Eesti tarbija jaoks poeriiulil esimeste valikute seas, pakkudes maitsvaid, kvaliteetseid ja kodumaisest toorainest valmistatud lihatooteid.

Atria Eesti pingutab iga päev selle nimel, et olla oma koostööpartneritele ja klientidele strateegiline partner, pakkudes suurepärast maitset ja kvaliteeti, innovaatilist tootearendust, silmapaistvaid pakendeid, tarnekindlust, ohutust ning lugupidavat suhtumist.

Atria Eesti on toonud Eesti turule 2002. aastal uuendusliku skin-pakendi. 2007. aastal muutsime tarbijate elu lihtsamaks taassuletava pakendi turuletoomisega. 2011. aastal muutis Atria Eesti täies ulatuses naatriumglutamaadi ehk E621 vabaks kogu lihatoodete sarja Maks & Moorits.

Atria Eesti AS kuulub Atria kontserni. Helsingi väärtpaberibörsil noteeritud Atria Oy juured ulatuvad 1903. aastasse, mil asutati selle väärika ettevõtte vanim omanikuks olev ühistu. Kuulumine tuntud rahvusvahelisse toiduainetööstuse kontserni ning enam kui saja-aastane teadmine lihatoodete valmistamisest annab Atria Eestile väärtusliku kogemustepagasi, mis võimaldab püsivalt olla tarbijate lemmikute seas.

Atria Eesti moto ”Hea toit – parem tuju” väljendab meie veendumust, et toitu teadlikult valides saab oma elu ja tuju paremaks muuta.

tööpakkumist

Atria Eesti AS

Lukksepp – automaatik

kokkuleppel
Tähtaeg: 26/04/2018
kokkuleppel

SALVESTA