ANDMAR MEDSERVICE OÜ

Meditsiiniline transport 24h, invatransport, ürituste meditsiiniline teenindamine, patsientide vedu haiglast koju ja kodust haigalsse, voodist - voodisse põhimõttel nii raami kui kandetooliga.

5

100%
On rahul
juhtimiskvaliteediga
100%
Soovitaksid seda
ettevõtet oma sõbrale
× Sinu hinnang loeb!
Kuidas hindaksid antud ettevõtet?
Ei ole rahul Väga rahul
Kuidas oled rahul juhtimiskvaliteediga?
Ei ole rahul Väga rahul
Kas soovitaksid ettevõtet oma sõbrale?
Ei Jah
Plussid


Miinused


Sinu seos ettevõttega
Man Dog

AndMar MedService OÜ on pikaaegsete töökogemustega meeskond, teostades stabiilses seisundis patsientide meditsiinilist transporti (haige transport) Eesti siseselt kui ka EU riikides.

Igapäevane meeskond on kaheliikmeline, kellest vähemalt üks on meedik ning vajadusel kaasame õe või arsti (hind kokkuleppel). Firmal on hea koostöö erinevate KOV*-te sotsiaalteenuste pakkujatega.

Kliendi transport autosse toimub vastavalt vajadusele kandetooli, transportraami või kandelinaga. Teenus toimub voodist – voodisse põhimõttel. Viime patsiendi kodust haiglasse, haiglast koju, suveks suvilasse, arsti vastuvõtule, teise raviasutusse, haiglasse uuringutele jne.

Meditsiinilist transporditeenust soovitame tellida meie tellimiskeskkonnas võimalikult varakult, et tagada transporditeenus õigeaegselt. Võimalusel palume teavitada meid transporditava isiku/patsiendi erivajadustest (hapniku vajadus; ülekaalulisus; transportimise viis: raam, ratastool, kandelina, korrusmaja korral mitmes korrus jne). Vajadusel saadame klienti uuringute ajal (hind kokkuleppel).

Autos on hapniku võimalus, sõidu ajal saame mõõta SPO2 (hapniku sisaldust veres), pulssi, vererõhku , veresuhkrut ja kehatemperatuuri. Lisaks on autos olemas jälgimiseks HP monitor/defibrillaator.

Meditsiiniline julgestamine:

Samuti pakume meditsiinilist personali erinevate spordi- ja muude ürituste meditsiiniliseks teenindamiseks. Hind kokkuleppel, kuna iga konkreetse töö puhul arvestame ürituse pikkust, asukohta, meeskonna suurust jne.

Kommentaarid

18.11.2018
Plussid
väga meeldiv teenindus ,olen kasutanud selle firma teenuseid ning alati rahule jäänud. 5+
Miinused
Koostööpartner
17.11.2018
Plussid
Hea Seltskond , mõnus "tiim" , paindlik graafik
Miinused
0
16.11.2018
Plussid
kõik on väga hästi korraldatud
Miinused
0
Lae veel kommentaare