Avaleht / top

10tk/ palju kiudaineid FBT splitter 0,9 mm ilma pistiku 5/95 10/90 15/85 20/80 25/75 35/65 30/70 tasakaalustamata kiudaineid koppel

€15.14

€13.01

Toote kirjeldus

  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Suurus: 0.3m
  • Ühilduva: QSFPTEK
  • tingimus: Uus ja Originaal
  • Mudeli Number: Splitter
  • Pistiku Tüüp: Hübriid
  • Brändi Nimi: SMTE

Maksmine: Tingdeponeerimiskokkuleppe Teenus

Kui teil on mõned küsimused selle kohta, maksmine, palun võtke meiega ühendust.

1. Palun kontrollige oma aadressi enne lõpetamist makse.Kui sa tahad teha mis tahes muutus, palun võtke meiega ühendust.

2. Tracking number on värskendus, PartnerWeb.ee kui teie kirje on tarnitud.

Me ei vastuta mis tahes tolli maksud, maksud või tasud, mis on oma riik.Rohkem üksikasju, palun võtke ühendust oma kohaliku tolliasutuse.

3. Te ei ole saanud oma maatüki 30 päeva jooksul, palun võtke meiega kohe abi.Me vastame e-Posti 24 tunni jooksul.

1. Oleme seadnud endale kõrged standardid tipptaset ja püüdma 100% klientide rahulolu.

2. Oma viie-star positiivne tagasiside on meile äärmiselt oluline.Palun ärge võtke meiega ühendust kohe kui te ei ole rahul meie toote või teenuse kohta, siis pakume parim viis selle probleemi lahendamiseks.

3. Kui te ei kuule meid hiljemalt 24 tunni jooksul, siis palun kontrollige oma sõnumeid e-posti kasti.Ja proovige meiega ühendust Kaubanduse Juht, e-Posti või telefoni teel.Meil on alati siin, et teeme oma parima, et lahendada teie probleemi.Olgem ehitada terve, positiivne ja jõukas Ali kogukonda koos.

Märksõnad: kiire pistik optika, kiudaineid pof, KIUDAINEID, cleaver fiiberoptiliste, m1511, fiber optic splitter, splitter tv, nool seista, ftth komplekt, fiber optic pats

Kirjutage arvutus!

Hinnang

Seotud tooted

Uus

Hea pakkumine

Algne Uus avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T1.25GBd Kerge suu suu pööra elektrilised RJ45 valgus moodul.

Algne Uus avago ABCU-5710RZ 1000BASE-T1.25GBd Kerge suu suu pööra elektrilised RJ45 valgus moodul. Foto detail: Palun võtke minuga ühendust, et kinnitada kõike enne maksad.Aitäh.

€13.10

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Tasuta Kohaletoimetamine FTTH ESC250D Kiire Conector KS APC Single-Mode Fiber Optic kiirkinnitusega FTTH SM Optika Telekommunikatsiooni

1. FTTH projekti kasutatav 2. Väli installable 3. Sisesta kahju mitte rohkem kui 0,5 dB 4. Metal V-kujuline süvend töötavad hästi kõrge ja madal temperatuur 5. Paigaldamine vähem kui 1 minutiga 6. Usaldusväärne ja hea optilise toimivuse 7. Kaabel Tõmbe test vastab Telcordia GR-326-regioonide KOMITEE Optilised Omadused PUNKT Tehnilised Parameetrid Kohaldatav Tilk-kaabel

€39.50 €33.57

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

2500pcs OD 2,4 mm 45 mm Tühi fiiberoptiliste Fusion Kaitse Liimida Varrukad ,Heat Shrinkable Toru fiiberoptiliste Hot Melt Toru

Konkurentsivõimelised hinnad ja Väga kõrge kvaliteediga, 5 Aastat Garantii Tasuta Kohaletoimetamine ja Kiire Kohaletoimetamine DHL/FedEx/EMS/Aramex Sellel oksjonil pakume väga kõrge kvaliteediga fiiberoptiliste fusion liimida kaitse varrukad, läbimõõt pärast kokkutõmbuvus 2,4 mm , pikkus: 45 mm, toode on testitud ja positiivselt hindavad paljud kliendid.Jäikus-ühendus ja taibukus assamblee

€87.86 €70.29

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Ethernet Fiber-lüliti 6 RJ45 2 KS Optiline Media Converter Single Mode fiiber Port PCB 10/100M

pange tähele: 1. Vaikimisi 1tk 1310nm pool Kiud moodul ja 1tk 1550nmB pool, 2tk 1550nm B-Pool-või 2tk 1310nm pool saab esitada taotluse. 10/100M Ethernet Switch 2G6E Seeria Kiudaineid Lülitage 2G6E on Ethernet Kiudaineid Lüliti, mis on spetsiaalselt ette nähtud võrgu jälgimise.See on 6*10/100Mbps Ethernet porti ja 2*155Mbps kiudaineid sadamates.See võtab Marvell žetoone, et tagada madala energiatarbega

€12.93 €10.99

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

2020. aasta UUS Laetav fiiberoptiliste Tester Pen RAAMSEADUSEGA Punane Laser optical fiber optic red light pen Visuaalne Süü Lokaator 5-30MW

Reguleeritav fiiberoptiliste red light pen Laetav aku kiu vilkuma RAAMSEADUSEGA Meil on tööl 6 Päeva nädalas kell 7:00 - 23:00 esmaspäevast - pühapäevani Pekingi Aeg. Tänu oma äri!

€18.24 €16.05

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

10tk Erilist Wholesal Uus 0,9 mm SM Terasest Toru 1x2 Mini Blockless SC/APC 2 Pordid Tõmba Koonus fiiberoptiliste PLC Splitter Traat Rakmed

Mudel: SC/APC 1*2 Tee Jagamine suhe: 5:95(Saab kohandada, klientide vaja täpsustada) Sisendsumbuvus: single mode = 0.18 (dB) Return loss: 45 (dB) Ühendage mitu: 1000 Liides: SC, FC, LC, ST Pikkus: 0.5 meetrit, 1 meetrit, igasuguseid meetrit saab kohandada Optilise kiu tüüp: ühemoodilisi single core kiudaineid G657A1 Pikkus: 100cm problemen täidetud

€37.30 €36.18

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Fiber Optic 1,25 mm Universaalne LC/MU poleerimisketast

Fiber Optic 1,25 mm Universaalne LC/MU poleerimisketast Kirjeldus: All asendamine ei ole lubatud või keevitamiseks, lihvimiseks, purunemine (sealhulgas kriimud ja praod), mille erinevaid funktsioone optilised seadmed, nagu laser, saatja, modulaator, optiline lüliti, võimendi, nagu hüvitamise pats, parim, ainus võimalus on käsitsi lihvimine remont.Nägu repair manual lihvimis ketas kiud / fiber käsitsi lihvimis

€15.75

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

8-Port Video AHD TVI CVI Universaalne Toetust Üle Fiber Optiline Saatja-Vastuvõtja 1 andmete RS-485 Video Fiber Converter 1 Paar

Kui AHD Video üle Kiu Muundurid võib üheaegselt edastada 8 kanali AHD/TVI/CVI video+1 channel RS-485 andmed üle kiudaineid.Elektroonika-ja optikaseadmete korrigeerimine ei ole vajalik.LED indikaatorid on ette nähtud koheselt järelevalve süsteemi olek.Seadmeid on saadaval kas eraldi või rack-mount paigaldamine, mis sobib erinevate töökeskkonda.Kooskõlas AHD-H, AHD-M, AHD-L / HD-TVI 720P & 1080P / HD-CVI 720P

€85.46 €81.19

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

PARIM hind OTDR-liides FC ST KS LC adapter OTDR fiiberoptiliste Pesa Optiliste Time Domain Reflectometer Fiiberkaabli Adapter

PARIM hind OTDR-liides FC ST KS LC adapter OTDR fiiberoptiliste Pesa Optiliste Time Domain Reflectometer Fiiberkaabli Adapter OTDR FC / SC LC ST OTDR FC/SC/S/LC fiiberoptiliste Pesa adapter Kohaldatav kodumaine import jne.OTDR shinewayTech S20 seeria OTDR, Tribrer OTDR, DVP-seeria OTDR, Rui teadus-seeria OTDR, 41-seeria OTDR, 34 seeria OTDR, Tianjin Deli seeria OTDR 1) Me aktsepteerime, Alipay,

€9.12

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

30mW Visuaalne Süü Lokaator fiiberoptiliste Laser Pen 10mW Punane Valgus Allikas Cable Tester SC/FC/ST Pistiku Tüüp RAAMSEADUSEGA Arvesti 650nm

57964 Muude kuumade toodete selles poes Omadused: Vahetatav Keraamiline põhilisi Disain eluea pikendamiseks. Katse nii single-mode ja multi-mode S/SC/FC liides fiiberoptiliste kaablite abil. Red light output kaugus 10KM, paisata 650nm särav punane valgus, mis on tugev Läbida võimu. Seda saab kergesti ja täpselt tuvastada ja leida fiiber puruneb, kehvad ühendused, painutamine

€8.00 €5.92

Lisa ostukorvi

© 2021 PartnerWeb.ee. Kõik Õigused Kaitstud