Avaleht / top

Laadimine Kiudoptilise Kaabli Tester 5mW/15mW Optiline Power Meter Visuaalne Süü Lokaator Kõik-Ühes Masin fiiberoptiliste Multimeeter

€22.21

Toote kirjeldus

  • Pistiku Tüüp: Hübriid
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Brändi Nimi: KELUSHI

Omadused: 1.Valguse energia punane valgusallikas on üks masin 5mw , asendada optiline power meter ja punane pliiats 2 tooted. 2.Valik kuue eri lainepikkustel: 850/1300/1310/1490/1550/1625 3.Optiline võimu visuaalse süü lokaator integreeritud masin, mida kasutatakse peamiselt pideva optilise signaali võimsuse mõõtmine ja kiudaineid line pidevuse test 4.Valikuline lüliti taustvalgustusega ekraan, automaatne väljalülitus funktsioon, toetust käsitsi kalibreerimine, toetamine, valgustus, autom. salvestamine lainepikkus 5.Toetust SC / FC / S liides

Tehnilised Parameetrid:

Lainepikkus vahemikus

800 ~ 1700

Pesa

FC / SC / S

Sond tüüp

InGaAs

Võimsuse mõõtmise vahemik

-70 ~ + 3/-50 ~ + 20

Ebakindlus

± 5 %

Standard lainepikkus (nm)

850/1300/1310/1490/1550/1625

Ekraani resolutsioon

Lineaarne ekraan: 0.1%,

Logaritmiline ekraan: 0.01 dB

Punase valguse lainepikkus tööpäeva

650nm

Sisend pinge (V)

3 kuni 6

Reiting tunnustamine (Hz)

0/270/1000/2000

Traadita efektiivne kaugus

50m

Töötemperatuur

-10 ℃ kuni + 60 ℃

Ladustamise temperatuur

-25 ℃ + 70 ℃

Automaatse väljalülitamise aeg

10 minutit

Aku pidev tööaeg

≥48 tundi

Vahend suurus

65 * 30 * 118mm

Toide

Alkaline-patareid /Taaslaetav liitium aku

Neto kaal vahend

140/145g

Pakett sisaldab

1 * Optiline Power Meter

Märksõnad: ftth, fiiberoptiliste, Kiudaineid fusion splicer, kiudaineid keevitaja, xps12 kate, ftth tööriist, toidu süsi, kiudaineid kit kelushi, läbi optilise kaabli, kelushi kellad

Kirjutage arvutus!

Hinnang

Seotud tooted

Uus

Hea pakkumine

Tasuta Kohaletoimetamine Originaal VIJEI ACS828 ACS410 fiiberoptiliste Soomustatud Kaabel Slitter 8mm-28.6 MM 4-10MM

Tasuta Kohaletoimetamine Originaal ACS fiiberoptiliste Soomustatud Kaabel Slitter Selle URL-i lingi vaikimisi kaupade kohaletoimetamine on ACS. ACS828 Kohaldata 8mm-28.6 MM Kaabel ACS410 Kohaldata 4mm-10MM Kaabel Kui teil on vaja ACS-2 palun kliki ➱ Soomustatud Kaabel Slitter Professionaalne hinne vahend, ideaalne lõikamise lainepaberi vask, teras või alumiinium armor kiht Kiudaineid

€29.01

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

SC/APC-LC/APC OTDR heitkoguste kaabel otdr surnud tsoon Eliminator optilise kiu test Pikendus juhe jumper box ühemoodilisi 500m 1km2km

OTDR test pikendusjuhe Peamiselt kasutatud moodustavad OTDR test, pime ala, keskmise optilise kiu ilma fusion ühine, väike suurus, kerge kaal, lihtne teha.Single mode (9/125), multi-mode (62.5/125) Võtnud pikkus 1 km Kaotus väiksem või võrdne 0,5 dBm/ km on suurepärane tihendus jõudlust, veekindel, anti-tõrje ja plahvatuskindlaid

€59.04 €56.09

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

5TK M16 fiiberoptiliste Arvesti KS 2,5 MM pesa Optilise kiu power meter KS teisendamise pea KS teisendamise adapter Tasuta shipping

5TK M16 fiiberoptiliste Arvesti KS 2,5 MM pesa Optilise kiu power meter KS teisendamise pea KS teisendamise adapter Tasuta shipping Ma kinnitan teile, et meie toodete kvaliteeti, et tagada, et me anname teile parimat teenust, et tagada kiireim kohaletoimetamine, kõige turvalisem viis, et pakkuda kaupu sinu kätes!Kui teil on küsimusi pärast toote, või on kvaliteediga probleeme, palun ärge sattuge paanikasse,

€9.10

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

1pair Optiline Power Meter FC ST KS Liidese Adapter OPM FTTH

Toote Info: 1. Optiline power meter FC, SC, ST konverteerimise pea 2. Sisemine läbimõõt on 16 mm, välimine diameeter on 18 mm 3. Lõng on M16 Toodete fotod: Store & Tarne: & Umbes tagasiside: Kui olete rahul punkt, kui see on heas seisukorras.me siiralt, et kutsuda teid jäta meid kõiki 5-tärni reitingu positiivne tagasiside.

€25.80 €18.06

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Gsmjustoncct Originaal GC pro võti LG Motorola Samsung MTK SPD ANYXYZ Jaoks ZTE Huawei Note3

Tähelepanu: Kallid Kõigile Klient Sest PartnerWeb.ee läbi brändi ,nii et kõik vana paketi muutunud, et uus ja pakendis ,selle aja Jooksul on vana pakett ja uus pakett juhuslik kohaletoimetamine,lubame, kõik tooted on originaal , palun ärge avage juhul , kui u meeles , ei ole tellinud . mõned countrys post air mail on vähe aeglaselt,kui u ei saa oodata, lubame, et ajal , plz valida shipping

€113.66

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Tasuta Kohaletoimetamine FTTH ESC250D Kiire Conector KS APC Single-Mode Fiber Optic kiirkinnitusega FTTH SM Optika Telekommunikatsiooni

1. FTTH projekti kasutatav 2. Väli installable 3. Sisesta kahju mitte rohkem kui 0,5 dB 4. Metal V-kujuline süvend töötavad hästi kõrge ja madal temperatuur 5. Paigaldamine vähem kui 1 minutiga 6. Usaldusväärne ja hea optilise toimivuse 7. Kaabel Tõmbe test vastab Telcordia GR-326-regioonide KOMITEE Optilised Omadused PUNKT Tehnilised Parameetrid Kohaldatav Tilk-kaabel

€39.50 €33.57

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Tasuta Kohaletoimetamine 10tk/palju 1x2 1x4 fiiberoptiliste PLC splitter ilma pistiku cable1x4 0.9 mmMini Blockless 2,4 Sadamate PLC Splitter

Omadused *Suurepärane Mehaaniline,Väike Suurus *Kõrge Töökindlus *Madal sisestamise kao ja madala Polarisatsioon Sõltuv kahju *Kõrge kanali loeb *Suurepärane Keskkonna Stabiilsuse ja Laialdaselt Rakendused *FTTx Kasutuselevõtmisel(GPON/BPON/EPON) *Kaabel-tv (KAABEL) *Kohtvõrgud (LAN) *Katseseadmed *Passiivne optiliste võrkude(PON) Kirjeldus

€22.30 €20.52

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Anritsu MT9083 MT9083A8 MT9082 MT9082B8 Optiline Time Domain Reflectometer OTDR klaviatuur Töötavad klahvid 1 TK

Anritsu MT9083 MT9083A8 MT9082 Optiline Time Domain Reflectometer OTDR klaviatuuri 1 TK

€49.73

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

10tk Erilist Wholesal Uus 0,9 mm SM Terasest Toru 1x2 Mini Blockless SC/APC 2 Pordid Tõmba Koonus fiiberoptiliste PLC Splitter Traat Rakmed

Mudel: SC/APC 1*2 Tee Jagamine suhe: 5:95(Saab kohandada, klientide vaja täpsustada) Sisendsumbuvus: single mode = 0.18 (dB) Return loss: 45 (dB) Ühendage mitu: 1000 Liides: SC, FC, LC, ST Pikkus: 0.5 meetrit, 1 meetrit, igasuguseid meetrit saab kohandada Optilise kiu tüüp: ühemoodilisi single core kiudaineid G657A1 Pikkus: 100cm problemen täidetud

€37.30 €36.18

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

10tk LC-LC-fiber optic patch cord SM 1M 2M 3M 5M 10M 7M Duplex kaabel LC/UPC kiudoptilised jumper 2.0 mm-3.0 mm DX tasuta shipping

Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 Duplex: Pls võtke meiega vabalt: 1>muud quanity,nagu 7,8,12,18 tk..... 2>muud pikkus,nagu 8mtr,12mtr,15mtr..... Funktsioonid: Madal sisestamise kahju ja tagasi peegeldus kahju Hea echangeabilityGood Vastupidavust Kõrge temperatuuri stabiilsus CE,ROHS,FCC Omadused: 1) Pesa tüüp: FC,

€23.87

Lisa ostukorvi

Uus

Hea pakkumine

Tasuta Kohaletoimetamine 600 Koristust MPO Cleaner Kiudaineid Cleaner Ühe Kliki Puhastusvahend MPO/MTP-Liides suure jõudlusega kiudaineid cleaner liiga

Kui MPO Cleaner on suure jõudlusega seade, mille eesmärk on puhastamiseks ferrule lõppu-nägu MPO ja MTP pistikud.Tasuv vahend puhastamiseks kiudaineid lõppu-nägu ilma alkoholi.See säästab aega tõhusalt, puhastus-kõik 12 kiud korraga.Kui MPO-liides cleaner on mõeldud puhastada nii avatud jumper otsad ja pistikutega Adapterid. Ametikoht: Tõhus erinevaid contaminates sealhulgas tolmu ja õlid.Intermateability

€19.48

Lisa ostukorvi

© 2021 PartnerWeb.ee. Kõik Õigused Kaitstud